Choď na obsah Choď na menu
 


                                                      Vylepšenia !

 

 Mazanie kolesa !

Môj typ je zameraný na koleso na behanie. Ako ste si isto všimli, že po niekoľkých mesiacoch (približne), začne koleso nepríjemne škrípať. Mnohý z Vás to asi riešilo tak, že koleso namastilo bazelinou alebo olejom na bycikle .  Prvý krát som to tak urobil aj ja, no nedalo mi to a začal som hladať iný spôsob, aby sa škrečkovy niečo nestalo, lebo som si všimol, že to škrečok obhryzuje, čo môže byť pre neho aj smrtelné! Našiel som jedno jednoduché a isto menej nebezpečnejšie riešenie. Koleso namastite maslom kocke, ktoré kúpite takmer všade. Za najlepšie riešenie ponúkam práve toto. Ja som tak urobil v strede januára a tak to drží až do teraz bez žiadnych zvukov. A navyše mám taký pocit, že škrečkovy sa tak lepšie beží.

Jedna skúsena chovatelka mi poradila že by bolo lepšie namazať rastlinným olejom, lebo to maslo v kocke sa rýchlejšie skazí v teple ako rastlinný olej preto musíťe kontrolovať či sa už neskazilo, takže budete musieť častejšie umývať kolotoč ako pri rastlinnom oleji to nebudete musieť tak často umývať.
 

Odporúčam, vyskúšajte to!

Zdroj : kamoš

 

 

  Koleso !

Stali sa nejaké prípady pri tomto druhu kolesa Obrázok stali prípady kedy sa škrečok zasekol ba aj zdochol. Môžete tomu predist tak že kúpite buď koleso ktoré nema medzeri (viď. na obrazku), alebo že tieto medzeri vyplnite buď tak že to obtiahnete obväzom bubon kolotoča alebo vyplnite nejakou inou formou (tvrdym papierom), takto sa zníži percento zranenia vášho škrečka. Vyhody sú že sa škrečkovy nebudu zasekávať labky a bude rýchlejšie behať a bude to pre neho väčšia sranda. Držim palce pri vylepšeni vášho kolotoča.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Steidzami ātra aizdevumu piedāvājums 2% Piesakies laikā tagad

(Kan william, 10. 12. 2014 7:01)

Potrebujete rýchlo dlhodobé aj krátkodobé pôžičky s relatívne nízkou úrokovou sadzbou tak nízke, ako 2%? Ponúkame podnikateľský úver, osobné pôžičky, úveru na bývanie, auto úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, atď bez ohľadu na svoje skóre, Ak áno, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: banco.de.espana@hotmail.com zaplniť žiadosť o úver formulár nižšie mená ............ Suma potrebná ........ doba trvania .......... Country ............ Mesačný príjem ....... Age ............. Telefón ........ Sex ... .............. Email ................ Podnikateľský plán / použitie vášho úveru: ....... Použiť teraz na túto tému email:
mr.kanwilliam@hotmail.com Teplé Pozdravy Kan William

STRÁNKA NEFUNGUJE!!!

(Hamster, 26. 7. 2014 14:12)

TÁTO STRÁNKA JE PO PREVÁDZKE!!!TO ZNAMÉNA ŽE
AK SEM DÁTE OTÁZKU NIKTO VÁM NEODPÍŠE!!!
AK CHCETE NEJAKÚ STRÁNKU KTORÁ JE V PLNOM
PRÚDE NAVŠÍVTE: www.skrecokdzungarskychov.estranky.sk
TAM VÁM NA KAŽDÚ OTÁZKU ODPOVEDIA!!!

gannettloaninvestment@gmail.com

(Pán Mason Harris, 23. 6. 2014 13:44)

Potrebujete úver? Ak nemáte Láskavo nám napíšte na 2% úrokovou sadzbou Vaše meno a priezvisko: Vek: Sex: Krajina: Štát: Adresa: Telefónne číslo: Mesačný príjem: Suma Potrebujete: Doba trvania úveru: Účel úveru prostredníctvom e-mailu: gannettloaninvestment@gmail.com, počet spoločnosť +919654986437 Čakanie Váš Vďaka odozvy.
Pán Mason Harris

STRÁNKA NEFUNGUJE!!!

(Hamster, 8. 6. 2014 12:21)

TÁTO STRÁNKA JE PO PREVÁDZKE!!!TO ZNAMÉNA ŽE
AK SEM DÁTE OTÁZKU NIKTO VÁM NEODPÍŠE!!!
AK CHCETE NEJAKÚ STRÁNKU KTORÁ JE V PLNOM
PRÚDE NAVŠÍVTE: www.skrecokdzungarskychov.estranky.sk
TAM VÁM NA KAŽDÚ OTÁZKU ODPOVEDIA!!!

škrečok

(miška, 23. 10. 2010 13:18)

ahojte milovnici škrečkov mam škrečka a potrebujem pomoc ,možem dat škrečkovi zemiak

Re: škrečok

(Sofi, 2. 4. 2014 17:14)

Nie nedávaj mu ho !!! pre škrečka je jedovatý

Mončiči

(Monika, 29. 3. 2014 16:46)

Pomôžte mi, ako mám naučiť škrečka na tom kolesu??? :O

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(dide, 12. 5. 2009 16:28)

moj skrecok ma tiez take koleso de sa moze zaseknut ale jemu sa to paci takze mu to asi newymenim alebo hej? wis jemu sa tam zasekavaju howna tak mu to asi vylepsim nechces sa spriatelit som cooooooool 12 rocna baba a milujem taaaaaaa

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Sofia , 7. 2. 2014 22:46)

OOO ta ty zbaluješ baby

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(hryzka, 29. 12. 2012 21:47)

fíha ty máš ale odvahu

Svedectvo o tom, ako som dostal pôžičku

(Patrick Dupez, 4. 5. 2013 17:01)


Vážení žiadateľ o pôžičku, volám sa Anita vani Escober. Som požiadal o pôžičku vo výške 220000 EUR pre svoje podnikanie naštartovať pred nejakou dobou a ja som skončil stratou v celkovej výške 20.000 eur na niektoré podvody. Tak som išiel nahlásiť na úradoch. Bolo tam aj NÉ pani Vivian Krutz a ona ma odkázal Patrick Dupez spoločnosti Trust spoločnosti financií v Dánsku. Prihlásil som sa a som dostal pôžičku do dvoch dní. Môžete ju kontaktovať prostredníctvom e-mailu ... (Patrickdupez01@gmail.com)

Re: Svedectvo o tom, ako som dostal pôžičku

(filip minuz, 4. 7. 2013 19:25)

Poslal som 70 euro a viac sa mi nikto neozyva,takže tomu neverim

Potřebujete úvěr?? Osobní půjčky nebo podnikatelských úvěrů??

(mrs rita wills, 14. 2. 2013 0:18)

To je pani Rita Wills Kirk LEON FINANCIE. Sme registrovaní úverov veriteľa a Angel investorom v Spojenom kráľovstve a na pobočke v Spojených štátoch, s IČO Z500633X. Spotrebiteľský úver licencie č EA-GSL/921OYI/02/LN-NG Sídlo: Pennington dom, Carolina Way Carolina Way Salford M50 2ZY Anglicka, Nigéria a Wales. Veľká Británia. V súčasnej dobe ponúkame pôžičky ľuďom na najnižšie úrokové sadzby tak nízke, ako 4,8% úrokovou sadzbou. Prosím, kontaktujte nás pre pôžičku ešte dnes pre naše úverové programu sú veľmi flexibilné. Aplikácie, schválenie, registrácia všetko je v 24 hodín a úverového prevodu a zatvárania vo 48 hodín
kirkleonfinances@gmail.com
Website Adresa ::: http://www.kirkleonfinances.gnbo.com.ng
+448075896219
Rita Wills
KIRK LEON FINANCIE

prosíííím

(hryzka, 29. 12. 2012 21:44)

prosím poradte mi keť moj škrečok stále okusuje z tej klietky farbu neuškodí mu to lebo ta klietka je uplne okúsaná tak sa o mojho škrečka bojim!!!

.

(Veronika, 23. 11. 2012 21:32)

Re: .

(Ivuľka-Ivka-Ivana, 23. 11. 2012 21:32)

Núúúda..!!!

moja kamaratka

(nikola, 6. 3. 2012 21:21)

moja kamaratka raz dala na kolotoč abi nevrzgal olej normalni slnečnicovi olej a za par dni sa jej to roztieklo po selej klietke a mimichodom ova nema škrečka ale osmaka

...

(Martina , 29. 11. 2011 14:18)

moj skrecok ma velmi velke medzeri na kolesku.Najdite doma latku vystrihnite presne velkost na kolecko a omotavajtie raz z vnutra a potom zasse z vonku.dobre to funguje a moj skreco sa kruti avela rychlejsie a nnezasekavaju sa mu packy.

savo

(werča , 24. 5. 2011 13:26)

mozem sa spitatmože ubližit škrečkovi sabvo ked sme savovali izbu napiste mi na gimail vercucu prosim

skrecok

(samko, 5. 1. 2011 18:34)

Mam doma styroch skreckov.jeden skrecok mi utiekol za skrynu a nemozem ho otal dostat.chcel som mu tam dat slopec na misy ale nemozem zabil bi som ho.tak som mu tam dal zradlo trochu vikuka ale ja si uz myslim ze SCIPOL.